Péče o pleť

Kosmetické ošetření

Každá životní etapa člověka s sebou přináší specifické požadavky v péči o pleť. Odborné ošetření a správná diagnostika předchází projevům a změnám, které věk, životní styl a fyzické opotřebení pleti způsobují.
Věnujte své pokožce profesionální podporu kvalitní kosmetikou For Life a Madaga a nechte svou pleť zazářit.

Kontraindikace:

mas Velmi zanícené akné, lupénka v obličeji, otevřené rány, záněty spojivek, spálení od sluníčka. Při ošetření nesmí být v očích dioptrické čočky.

Veškeré postupy popsané níže lze doplňovat o jednotlivé úkony dle přání a potřeb vaší pleti.

Základní kosmetické ošetření

Jedná se o kosmetické ošetření obličeje. Ošetření trvá 60min. (v souvislosti na náročnost může být ošetření delší). Součást tohoto ošetření je:

Kompletní kosmetické ošetření:

Jedná se o kosmetické ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetření trvá 90min. (v souvislosti na náročnost může být ošetření delší). Součást tohoto ošetření je:
Masírujeme vonnými oleji, různými maskami nebo emulzí s bylinnou esencí.

Pokud máte problematickou pleť, pracujeme s dalšími, velmi účinnými přípravky na akné bez chemických konzervantů. Jsou vhodné i na problematickou pleť novorozenců, pro které je také můžeme doporučit. Tuto kosmetiku prodáváme i na domácí použití.

S jakýmkoli dalším problémem, se kterým se potýkáte (vrásky, šupinky, mastná pleť, ucpané póry, rozšířené žilky, apd.) můžete přijít. Používáme vyzkoušené přípravky, o kterých víme, že jsou účinné a věříme, že budete odcházet odpočaté, spokojené a plné odhodlání.

Obě ošetření upravíme dle aktuálního stavu pleti, vzájemné dohody a je možno je doplnit o následující úkony, které provádíme: