Péče o tělo

Masáže a ostatní služby z oblasti péče o tělo jsou poskytovány vysokoškolsky vzdělanou fyzioterapeutkou Mgr. Karolínou Davidovou se zkušenostmi a znalostmi získanými nejen praxí, ale i absolvováním specializovaných kurzů.

mas

Nabízené masáže:Všechny masáže lze provádět jako:

Po jakékoli masáži zvýšeně dbejte na dodržování pitného režimu!

Masáž klasická (švédská):

Klasická masáž je vhodná pro uvolnění svalů a kloubů celého těla nebo jeho částí. Bolavé svaly jsou uvolňovány a naopak málo používané svaly aktivovány. Masáž zvyšuje prokrvení a pozitivně ovlivňuje i lymfatický systém, čímž napomáhá detoxikaci organismu.

Masáž relaxační:

Je určena k relaxaci, odpočinku a k nabrání nových sil. Pomáhá k dosažení harmonie těla a mysli, k nalezení vnitřního klidu. Při masáži jsou využívány pomalé jemné tahy. Relaxační masáž navodí celkový pocit pohody. Relaxační masáž je vhodnější provádět jako celotělovou (minimálně 60 min), aby bylo dosaženo žádoucího relaxačního efektu.

Masáž rekondiční a regenerační:

Rekondiční a regenerační masáž slouží k regeneraci bolestivých svalů i kloubů. Jednotlivé hmaty a jejich provedení jsou voleny s ohledem na celkový stav tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku. Je vhodná i po namáhavé fyzické aktivitě (nikoli bezprostředně – viz odkaz kdy masáž není vhodná!) či sportovním výkonu. Je vhodným doplňkem různých druhů cvičení a pohybových aktivit.

Aroma masáž:

Jedná se o relaxační masáž pomocí aromatických olejů dle výběru z aktuální nabídky. Spojuje účinky masáže s účinky použitých éterických olejů. Vlastní relaxaci napomáhá i vstřebávání látek obsažených v oleji a vnímání vůně použitého oleje. Lepších výsledů je dosaženo při déletrvajícím a rozsáhlejším působení a vnímání vonných látek, proto je lépe aroma masáž provádět jako celotělovou.

Upozornění: Aroma masáž není vhodná u osob trpících jakoukoli alergií!

Masáž sportovní:

Sportovní masáž lze provádět u zdravých jedinců. Je vhodná zejména pro sportovce před podáním výkonu nebo jako doplněk jejich přípravy. Tato masáž ovlivňuje výkonnost, odolnost a celkovou zdatnost sportovce, napomáhá udržení dobré psychické i fyzické kondice a zkracuje dobu regenerace. Jednotlivé hmaty jsou prováděny rychleji než u ostatních typů masáží, aby bylo dosaženo žádoucího povzbudivého efektu.

!!! Masáže nelze provádět pokud: